2017 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

13 - 15 Ocak 2017 tarihlerinde Eskişehir'de yapılan MEB Yıldızlar Bölge Şampiyonası

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2017 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

› 2017 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir ›

2017 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

13 - 15 Ocak 2017 tarihlerinde Eskişehir'de yapılan MEB Yıldızlar Bölge Şampiyonasına Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Okulları Masa Tenisi Takımı, grubunda karşılaştığı Yozgat ve Zonguldak temsilcilerini 3-0 lık skorlarla yenerek ilk 8 e kaldı.

Ilk 8 maçlarında Bursa temsilcisini ve Nevşehir temsilcisini de 3-0 lık skorlarla yenen Bahçeşehirli raketler finale yükseldiler.

Finali İstanbul Özel Koç Ortaokulu ile oynayan Bahçeşehir Koleji bu maçı da 3-0 kazanarak bölge şampiyonu oldu ve Mart ayında Sinop'ta yapılacak olan Orta Okullar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Yücel Ocak, Özgün Göksal ve Ekin Toprak'tan oluşan Yalova Bahçeşehir Masa Tenisi takımını ve Antrenörleri Bayramali YILDIZ'ı elde ettikleri bu başarıdan dolayı kutladı ve Sinop'ta yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'nda başarılar diledi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park