Raketlerimiz Bölge Şampiyonu Oldu

11 - 13 Şubat 2017 tarihlerinde Kütahya'da düzenlenen Liseler Bölge Maçlarına katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, Erkeklerde ve Kızlarda bölge 1.si olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Raketlerimiz Bölge Şampiyonu Oldu

› Raketlerimiz Bölge Şampiyonu Oldu ›

Raketlerimiz Bölge Şampiyonu Oldu

Tugay Yılmaz, Bilal Tok, Alp Kocabaş ve Umut Başsan'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Erkek Takımı grubunda Bilecik temsilcisi Refik Arslan Öztürk Anadolu Lisesini 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda, Bursa Çamlıca Anadolu Lisesini 3-0, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesini 3-0, İzmir Özel Final Çankaya Temel Lisesini 3-0 yenen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi finalde yine Tekirdağ temsilcisini 3-0 yenerek bölge şampiyonu oldu ve Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kızlarda Gözde Göksal, Ece Haraç, Çiğdem Köse ve Aybala Koçal ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Kız Masa Tenisi Takımı, grubunda Tekirdağ Şarköy Anadolu Lisesini 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda İzmir Bornova Mes.Tek. Anadolu Lisesini 3-0, Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu Lisesini 3-0 ve Manisa Akhisar Farabi Mes.Tek. Anadolu Lisesini 3-0 yenen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi adını Türkiye Finallerine yazdırdı.

Türkiye Şampiyonası maçları 8-10 Nisan 2017 tarihlerinde Karaman ilinde, bölge elemelerini geçen takımların katılımıyla yapılacaktır.

Bizlere destek olan Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR'a destekleri için teşekkür ederiz.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park