Yalova Bahçeşehirli Karateciler Madalyalarını Aldı

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında yer alan Okullar Arası Karate Kata müsabakaları 16 Şubat 2017 Perşembe günü 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826

› Yalova Bahçeşehirli Karateciler Madalyalarını Aldı ›

Yalova Bahçeşehirli Karateciler Madalyalarını Aldı

Yalova Bahçeşehir Koleji TEOG Türkiye Birinciliklerinin ardından sesini sporda da duyurmaya devam ediyor. Okullar Arası Karate Kata Küçükler kategorisinde kızlarda Ebrar Sümeyye Aydın ve Safiye Erva Aydın İL İKİNCİSİ , erkeklerde ise Göktuğ Tuna Öz İL İKİNCİSİ olarak müsabakalarını tamamladılar.

Akademik ve Spor alanda Türkiye Şampiyonluklarıyla adını duyuran Yalova Bahçeşehir Koleji, Karate Müsabakalarında da ilk sıralardaki yerini korudu. Öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR sözlerine şöyle devam etti. 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının her yıl olduğu gibi TEOG Türkiye Şampiyonluğu ile güzel başladığını, spor alanında Masa Tenisinin ardından Karate il müsabakalarında da güzel derece elde eden okullarıyla, öğrencileriyle gurur duyduklarını Türkiye'de bir marka olduklarını dile getirdi.

İndirilebilir dokümanlar.
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park