Milli Sporcumuz Ece HARAÇ Fransa Metz'de Finale Yükseldi

Yalova Bahçeşehir Kolejinin başarılı milli sporcusu Ece HARAÇ Fransa'nın Metz şehrindeki açık turnuvada final oynama başarısı göstererek ülkemize madalya kazandırdı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Milli Sporcumuz Ece HARAÇ Fransa Metz'de Finale Yükseldi

› Milli Sporcumuz Ece HARAÇ Fransa Metz'de Finale Yükseldi ›

Milli Sporcumuz Ece HARAÇ Fransa Metz'de Finale Yükseldi

15-19 Şubat tarihlerinde Fransa'nın Metz şehrinde düzenlenen ve Masa Tenisinde Avrupa'nın en önemli açık turnuvalarından biri olan Gençler ve Yıldızlar Fransa Açık Turnuvasında Yıldız Çift Bayanlarda Ece HARAÇ - Özge YILMAZ ikilisi finale adını yazdırdı.

Ece HARAÇ ve Özge YILMAZ'dan oluşan Yıldız Bayanlarımız finalde Chau Wing - Lee Ka Yee ikilisinden kurulu Hong Kong ekibiyle finalde karşılaşarak turnuva 2.liğini elde ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR: "TEOG Türkiye Şampiyonluğumuzun yanı sıra sanatsal ve sportif faaliyetlerde de dereceye giren okulumuz başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Masa Tenisi başta olmak üzere diğer spor dallarında da başarıya imza attık." Diyerek Masa Tenisi takımını kutladı. Bu başarının tesadüf olmadığını dile getirdi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park