Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Yıldız Erkek Takımı 10-12 Mart 2017 tarihlerinde Sinop ilinde yapılan MEB Yıldızlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

› Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir ›

Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

Müsabakalarda Yücel Ocak, Ekin Bahtiyar Toprak ve Özgün Göksal ile mücadele eden Yalova Bahçeşehirli raketler, önce il maçlarında il şampiyonu olarak bölge maçlarına katılmaya hak kazandılar. Türkiye'de 8 bölgede yapılan müsabakalarda, Yalova Bahçeşehir Koleji Eskişehir bölgesinde yer aldı ve buradan da 1. takım olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

10-12 Mart 2017 tarihlerinde Sinop'ta yapılan Türkiye Şampiyonası'na toplam 25 takım katıldı. Yalova Bahçeşehirli raketler 7.grupta yer aldılar. Grubunda oynadıkları İstanbul Özel Medeniyet Ortaokulu'nu 3-1, İnegöl Kocatepe Ortaokulu'nu 3-0 yenerek gruptan 1. çıkarak ana tabloda 16 takım arasında yerini aldı. Eleme maçlarında Bayburt M.Akif Ersoy Ortaokulu'nu 3-0 yenerek ilk 8'e kaldı. İlk 8'den sonraki maçlar çift eleme şeklinde oldu. İlk turda İstanbul Özel Koç Vakfı Ortaokulu'nu 3-1 yenen Yalova Bahçeşehir Koleji ilk 6 takım arasına kaldı.

Ardından karşılaştıkları Amasya Özel Başkent Kutlubey Ortaokulunu 3-1, sonrasında da Zonguldak Yayla Ortaokulunu 3-1 yenen Yalova Bahçeşehirli raketler finale kalmış oldular. Finalde Zonguldak ekibi ile karşılaşan Yalova Bahçeşehirli raketler, 2016-2017 Öğretim Yılında Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Masa Tenisi Bölge Antrenörü Bayramali Yıldız: "Ön eleme maçları ile birlikte 1000'in üzerinde okulun yarıştığı müsabakalarda sporcularımız oldukça iyi bir performans ortaya koymuşlardır. Bir takım olan ilimizin kontenjanı iki takıma çıkmıştır. Müsabakalarda yarışan ekibimizdeki sporcularımız 2003 ve 2004 doğumlu sporculardır.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR: "Daha önce mezun ettiğimiz öğrencilerimiz şu an eğitimleri ile birlikte sportif yaşamlarını da sürdürmektedirler. Yeni yetişen bu ekibimiz de büyükleri gibi iyi yerlere gelecektir. Yalova Bahçeşehir Koleji olarak amacımız, çocuklarımızın akademik başarılarının yanında, sosyal ve kültürel başarılarını da destekleyerek topluma faydalı birer birey olmalarını sağlamaktır. İlimizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil eden ekibimizi elde ettikleri büyük başarıdan dolayı kutluyorum," dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park