Bahçeşehir Ailesi Swiss Otel İstanbul'da Toplandı

Bahçeşehir Kolejleri Swiss Otel'de yapılan Değerler Lansmanı başlıklı toplantıda bir araya geldi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Bahçeşehir Ailesi Swiss Otel İstanbul'da Toplandı

› Bahçeşehir Ailesi Swiss Otel İstanbul'da Toplandı ›

Bahçeşehir Ailesi Swiss Otel İstanbul'da Toplandı

Bahçeşehir Koleji yöneticilerinin bir araya gelerek eğitim stratejileri ve önümüzdeki dönemde izlenecek olan yol haritası üzerine fikir alışverişi yaptığı programda Yalova Bahçeşehir Koleji'ni Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mesut ACAR ve Müdürümüz Veysel ÇAĞLAR temsil etti.

Konuşmacı olarak Bahçeşehir Koleji kurucusu Enver YÜCEL'in yanı sıra Prof. Dr. Haluk GÜRGEN, Bahçeşehir Lisesi Kurucu Müdürü Türker KURŞUN, Genel Müdür Özlem DAĞ, Doç. Dr. Sinem VATANARTIRAN'ın da yer aldığı program ile yeni açılan şube yöneticileri ve Yalova Bahçeşehir gibi kendisini kanıtlamış kurumları bir araya getirdi.

Kurulduğu günden bu yana TEOG Türkiye Birincilikleri, sadece Yalova'ya özgü eğitim teknikleri, sportif ve sanatsal alanda dünya çapındaki başarıları ile Yalova Bahçeşehir Koleji Yön. Kur. Başkanı Mesut ACAR değerlendirmelerde bulundu.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park