Yalova Bahçeşehirli Küçük Raketler İl Şampiyonu

22 - 23 Mart 2017 Tarihlerinde Yalova'da yapılan Ortaokullar Küçükler Masa Tenisi il şampiyonasına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji İl Şampiyonu olarak Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yalova Bahçeşehirli Küçük Raketler İl Şampiyonu

› Yalova Bahçeşehirli Küçük Raketler İl Şampiyonu ›

Yalova Bahçeşehirli Küçük Raketler İl Şampiyonu

22-23 Mart 2017 Tarihlerinde Yalova'da yapılan Ortaokullar Küçükler Masa Tenisi il şampiyonasına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji İl Şampiyonu olarak Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Müsabakalarda Efe Hacıoğlu, Emir Baha Sönmez ve Onur Öztürk ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji oynadığı bütün maçları kazanarak bölge şampiyonasında Yalova'yı temsil etmeye hak kazandı.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; küçük raketlerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyorum. İnanıyorum ki küçük raketlerimiz de geçtiğimiz haftalarda Türkiye Şampiyonu olan yıldız raketlerimizin izinden giderek, Türkiye Şampiyonasında Okulumuzu ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park