İki Türkiye Derecesi Yalova Bahçeşehir'in

8-10 Nisan 2017 tarihlerinde Karaman'da yapılan Liseler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası sonuçlandı . Müsabakalara Türkiye genelinde yapılan ön elemeleri geçerek gelen 25 erkek ve 25 bayan takımı katıldı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
İki Türkiye Derecesi Yalova Bahçeşehir'in

› İki Türkiye Derecesi Yalova Bahçeşehir'in ›

İki Türkiye Derecesi Yalova Bahçeşehir'in

8 - 10 Nisan 2017 tarihlerinde Karaman'da yapılan Liseler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası sonuçlandı . Müsabakalara Türkiye genelinde yapılan ön elemeleri geçerek gelen 25 erkek ve 25 bayan takımı katıldı.

Bilal Tok, Tugay Yılmaz ve Umut Başsan ile Şampiyonada mücadele eden Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi grubunda karşılaştığı Gaziantep ekibi ve İstanbul ekibini 3-0 yenerek grubunda 1. olarak ana tabloya kalmış oldu. Eleme maçlarında Konya ekibini 3-0, Kocaeli ekibini 3-0, Çorum ekibini 3-0, Tekirdağ Çerkezköy ekibini 3-0, Ankara ekibini de 3-0 yenerek finale kaldı.

Çekişmeli geçen Final maçında Adana ekibine 3-2 kaybeden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Türkiye 2.si oldu. Kızlarda Çiğdem Köse, Aybala Koçal ve Ece Haraç ile mücadele eden Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, grubunda oynadığı Denizli ekibini 3-0, Bitlis Tatvan ekibini 3-0 yenerek grubunda 1.olarak ana tabloya kaldı.

Ana tabloda, Kütahya ekibinini 3-0, Kırklareli ekibini 3-0, Adana ekibini 3-2 yenerek ilk 3'e kaldı. Ardından oynadığı Kayseri ve Ankara temsilcisi okullara mağlup olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi bayanlarda Türkiye 3.sü olarak bir ilki başardı.

Müsabakalarda derece elde eden ekibi kutlayan Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; "Sporcularımızın göstermiş olduğu performanstan dolayı tüm ekibi tebrik ederim. Kız ve erkeklerde Türkiye derecesi yapan okulumuz iki kategoride de ilimizin 1 olan takım kontenjanını 2 takıma çıkarmıştır. Yalova Bahçeşehir ailesi olarak, Türkiye genelinde gerek akademik, gerek sosyal alanlarda büyük başarılara imza atmaktayız. İnanıyorum ki seneye Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonu olarak Malta'da yapılacak olan Dünya Masa Tenisi şampiyonasında hem ilimizi hem ülkemizi en güzel şekilde temsil edecektir" dedi.

 

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park