Küçük Erkekler Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

28-30 Nisan 2017 tarihlerinde Kırklareli ilinde düzenlenen okullar arası Masa Tenisi Küçükler maçlarında Yalova Bahçeşehir Koleji rüzgarı esti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Küçük Erkekler Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

› Küçük Erkekler Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir ›

Küçük Erkekler Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

28 - 30 Nisan 2017 tarihlerinde Kırklareli ilinde düzenlenen okullar arası Masa Tenisi Küçükler maçlarında Yalova Bahçeşehir Koleji rüzgarı esti.

Efe Hacıoğlu, Emir Baha Sönmez ve Onur Öztürk ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji grubunda oynadığı ilk maçta Bilecik temsilcisini 3-1 yenerek ana tabloya kaldı.

Ana tabloda Edirne Bahçeşehir Koleji'ni 3-1, Bartın temsilcisini 3-1, Eskişehir temsilcisini 3-1 ve finalde de Bartın temsilcisini 3-1 yenerek Bölge Şampiyonu oldu.

Yalova Bahçeşehir Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ; "Bölge Şampiyonu olan ekibimizi kutluyorum. İnanıyorum ki küçük takımımız da, Aksaray'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'nda iyi performans göstererek Okulumuzu ve Yalovamızı en güzel şekilde temsil edeceklerdir." dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park