Türkiye Şampiyonu Yine Yalova Bahçeşehir Koleji

19 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Aksaray ilinde düzenlenen MEB Okullar Küçükler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Koleji damga vurdu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Türkiye Şampiyonu Yine Yalova Bahçeşehir Koleji

› Türkiye Şampiyonu Yine Yalova Bahçeşehir Koleji ›

Türkiye Şampiyonu Yine Yalova Bahçeşehir Koleji

19 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Aksaray'da düzenlenen MEB Okullar Küçükler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Koleji damga vurdu.

Şampiyonaya bölge müsabakalarını geçen 25 takım katılmaya hak kazandı ve 8 grup oluşturuldu. Müsabakalarda Efe Hacıoğlu, Emir Baha Sönmez ve Onur Öztürk ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji 1. grupta yer aldı. Grubunda karşılaştığı Bartın temsilcisini 3-0, Hatay temsilcisini de 3-1 geçen Bahçeşehirli raketler grubunda 1.olarak ana tabloya çıktılar.

Ana tabloda önce Kahramanmaraş ekibini 3-1, Gaziantep ekibini 3-1, İstanbul ekibini de 3-1 geçen Bahçeşehirli raketler yarı finalde Çorum ekibini 3-2 yenerek finale çıktılar. Final maçında tekrar Çorum ekibi ile karşılaşan Yalova Bahçeşehir Koleji, bu sefer müsabakayı 3-1 kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR;

Müsabakalarda iyi performans gösteren sporcularımızı ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Ekip çalışması ile nelerin başarılabileceğini bize bir kez daha gösterdiler.

2017 yılı hem sportif hem de akademik anlamda, Yalova Bahçeşehir Koleji için başarılı bir sene oldu. Küçüklerde, yıldızlarda, liselerde Türkiye Birincilikleri elde eden okulumuz, 2017 TEOG sınavında tarihi bir başarıya imza atarak 25 Türkiye Birinciliği beklemektedir
diyerek sporcularımızı kutladı.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park