Eğitim ve Öğretim Desteği

T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda, özel okullarda öğrenim görecek öğrenciler için verilecek maddi destek. Eğitim ve Öğretim Desteği ile ilgili şartlar.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Eğitim ve Öğretim Desteği

› Eğitim ve Öğretim Desteği ›

Eğitim ve Öğretim Desteği

T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda, özel okullarda öğrenim görecek öğrenciler için verilecek Eğitim ve Öğretim Desteği ile ilgili şartlar.

T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan "5580 SAYILI KANUN KAPSAMINDAKİ ÖZEL OKULLARDA ÖĞRENİM GÖREN/GÖRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN VERİLECEK EĞİTİM VE ÖĞRETİM DESTEĞİ UYGULAMA e-KILAVUZU" ile bu yıl "Eğitim ve Öğretim Desteği" alabilmek için yapılması gereken işlemler anlatılmıştır. 16 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin işlemleri okulumuz tarafından yapılacaktır. Gerekli belgeleri tamamladıktan sonra, öğrenci işleri departmanımızı ziyaret ediniz.

KILAVUZU İNCELE

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park