Yalova Bahçeşehir Koleji Başarılarıyla Yoluna Devam Ediyor

Yalova Bahçeşehir Koleji başarılarıyla Yalova ve Türkiye çapında liderliğini korumaya devam ediyor.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yalova Bahçeşehir Koleji Başarılarıyla Yoluna Devam Ediyor

› Yalova Bahçeşehir Koleji Başarılarıyla Yoluna Devam Ediyor ›

Yalova Bahçeşehir Koleji Başarılarıyla Yoluna Devam Ediyor

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Anadolu Lisesi,Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarıları saymakla bitmiyor. 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarındaki 55 Türkiye Birinciliği elde ettiklerini belirten Mesut ACAR her yıl yeni Türkiye Birinciliklerinin müjdelerini gururla ilan ettiklerini belirterek, geçen yıl itibarıyla 30 olan TEOG Türkiye Birincilik sayımızın bu yılki 25 Türkiye Birinciliğiyle 55 Türkiye Birinciliğine ulaştığını ifade etti.

Bu gururlu tablonun tesadüf olmadığını belirtti. Akademik başarının yanı sıra Sosyal alanda da adını Dünyaya duyuran Yalova Bahçeşehir Okulları'nın, Masa Tenisi sayısız Türkiye Şampiyonlukları, Dünya 5.liği, Balkan Şampiyonu, Avrupa 3.lüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu denetimcileri tarafından yapılan denetim sonucuna göre "Yerleşim Alanında" "EN BAŞARILI KURUM" seçilerek, Yalova Bahçeşehir Okulları'na "BAŞARI BELGESİ" verildiğini söyledi.

Yalova Bahçeşehir Koleji'nin Toplam Kalite Yönetimi (TKY) Ekip Dalında BİRİNCİ olduğunun altını çizdi. Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi olarak her yıl Türkiye'nin en iyi üniversitelerine öğrenci yetiştirdiklerini belirten ACAR, bu yıl Türkiye Birincisi 25 öğrenciden bir kısmının ve diğer okulların birincilerinin, lisede de Galatasaray Lisesi gibi Türkiye'nin en iyi okullarını kazanmalarına rağmen tercihlerini, yine Türkiye'nin birincilerini yetiştiren Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi'nden yana kullandıklarını sözlerine ekledi.

Bu başarıların hiç birinin tesadüf olmadığını sistemli şekilde çalışmanın ürünü olduğunu belirterek "Yalova'da eğitimde rakipsiz olduklarını vurguladı".

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park