Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin1
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yalova'lı Raketler Türkiye Şampiyonu
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Milli Masa Tenisi Antrenörü Bayramali YILDIZın yoğun tempoda maçlara hazırladığı Özgün ÖTÜRK, Efecan OKUMUŞ, Ziver GÜNDÜZ ve İbrahim GÜNDÜZden oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Erkekler Masa Tenisi Takımı Yalova Bahçeşehir Kolejinde düzenlenen törende ödüllerini aldılar.

Okul bahçesinde düzenlenen törende Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN ve Yalova Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR, Yalovanın ve tüm Türkiyenin gururu Bahçeşehirli genç raketlere ödüllerini verdiler.

Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN, Yalova Bahçeşehir Kolejinin Türkiye Şampiyonlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve beldemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden genç raketlere birer altın hediye etti.

Yalova Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR törende yaptığı konuşmada :

Kadıköy Belediye Başkanımıza duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederken, başarılı öğrencilerimize verilen diğer sözlerin de en kısa zamanda yerine getirileceğini ümit ettiğini dile getirdi. 2008 yılından bu yana öğrencilerimizin elde ettiği SBS Türkiye Birincilikleri ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonlukları, Avrupa ve Dünya dereceleri bizleri son derece mutlu etmiş ve gururlandırmıştır.Yalova Bahçeşehir Koleji olarak, bu yıl da TEOG Sınavı Türkiye Birinciliği ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonluğunu tekrar elde etmemiz başarımızın tesadüf olmadığının en güzel kanıtıdır. Bu başarılarda emeği geçen tüm çalışanlarımı ve desteklerini sürdüren tüm velilerimize teşekkür ederim.

dedi. Bahçeşehirli raketleri tek tek tebrik ederek birer altın hediye etti.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog