Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin10
Ilköğretim dersleri nelerdir? ilkokul ders anlatım siteleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Mutlu Aile Başarılı Çocuk Semineri
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Oğuz Saygın Mutlu aile, başarılı çocuk semineri ile anne-baba ve çocuk iletişimi, eşler arası uyum, sevgi dili ve aile içinde kullanımı, çocuğun kişiliğinin oluşumunda başarısında ailenin önemi, hafıza teknikleri gibi konu başlıklarıyla Behçeşehirli velileri bilgilendirdi.

Günümüzün en büyük toplumsal sorularının başında gelen aile içi iletişimsizlik ve sonuçları ile mekanik hayatın günümüzde çocuklar üzerinde yarattığı olumsuz etkilerin bütün anne babaların ortak derdi olduğunu, yaşanan aile için iletişim sıkıntısına değindi.


Öğrencilerin; hedef belirlerken nelere dikkat etmeleri, hedefe ulaşmak için neler yapılması gerektiğine değinen Oğuz Saygın, öğrencilerin çoğunun kesinleşmiş bir hedefi olmadığına dikkat çekti. Hedeflerinin ne olması gerektiğini ve hedeflerine ulaşmanın hangi aşamalardan sonra gerçekleşeceğinin metotlarını velilere aktaran Saygın, uygun yaşta belirlenen hedeflerin sonuca ulaştırmada başarı yüzdesini arttıracağını ifade etti.

'Hayatta en çok nerde yanlış yapıyoruz?' sorusuna, düşünmeden ve hızlıca verilen cevapların olduğunun altını çizen Saygın, düşünmenin önemine dair pratik çözümlerle Bahçeşehirli velileri aydınlattı.

İletişim, Beden Dili, Çocuklara karşı davranış biçimleri ve Çocuklara karşı hareketler gibi birçok konuya değinen Saygının, sahneye veliler alarak örnekler ve mizahlar ile konuyu anlatması, veliler tarafından beğeni topladı.

Seminer sonunda konuşma yapan Yalova Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Çocuklarımızı yetiştirirken ailelerimizin bilmeyerek yaptığı bazı hataların, çocuklarımızın geleceklerini etkileyebileceğini belirtti. Bu tür etkinliklerin uygulanması, katılımların üst seviyede olması, hem bizim hem de veli ve öğrencilerimiz açısından önemli bir artı olarak kabul edilmelidir dedi.

ACAR; emeği geçen müdürlerine, velilere ve ayrıca programa konuşmacı olarak katılan Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz SAYGIN a teşekkür etti.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog