Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin100
bahcesehir schools
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yalova Bahçeşehir Koleji Otizm Farkındalığı İçin Mavi Işık Yaktı
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

İbn-i Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu Beden Eğitimi öğretmenlerinden Rıfat AL ve Oğuz GÜVENÇ, Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerine "Otizm" ile ilgili bilgi verdi. Aynı zamanda Milli Takım öğrencileri de olan, Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi oyuncuları ile İbn-i Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu Masa Tenisi oyuncuları ile gösteri maçı yaptılar. Maçın sonucunda Arda Kaan SÖNMEZ ve Ömer Faruk ŞAHİN'e Yalova Bahçeşehir ve Türk Milli Takım Antrenörü Bayramali YILDIZ tarafından madalyaları takdim edildi.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında "Otizmin Farkındayız Onların Yanındayız" sloganıyla otizmli çocuklara destek vermekten gurur duyduklarını belirterek, bu organizasyonda emeği geçen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Müdürü Veysel ÇAĞLAR, öğretmenleri Serkan ŞENER ve Bayramali YILDIZ'a teşekkür etti.

Birleşmiş Milletler tarafından 2008 yılında Nisan ayı Dünya Otizm Farkındalık Ayı, 2 Nisan ise Dünya Otizm Farkındalık Günü olarak ilan edilmiş ve tüm dünyada kabul görmüştür. Her yıl 2 Nisan günü, Autism Speaks organizasyonunun girişimi ve Uluslararası Otizm Topluluğunun desteği ile farklı pek çok kent simgesi, otel, konser salonu, müze, köprü v.b noktada otizmin simgesi haline gelen mavi renkli aydınlatma kullanılması sağlanarak otizme yönelik ortak bir mesaj yaratılmaya çalışılıyor. New York'ta Empire State Binası, Los Angeles'ta Universal Stüdyo binası, Brezilya'da Kurtarıcı İsa Heykeli, Avustralya'da Sidney Opera Evi bu zamana kadar mavi ışığın yakıldığı en bilinen noktalar arasında.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog