Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin102
Bahcesehir kitap ucretleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
İki Türkiye Derecesi Yalova Bahçeşehir'in
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Bilal Tok, Tugay Yılmaz ve Umut Başsan ile Şampiyonada mücadele eden Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi grubunda karşılaştığı Gaziantep ekibi ve İstanbul ekibini 3-0 yenerek grubunda 1. olarak ana tabloya kalmış oldu. Eleme maçlarında Konya ekibini 3-0, Kocaeli ekibini 3-0, Çorum ekibini 3-0, Tekirdağ Çerkezköy ekibini 3-0, Ankara ekibini de 3-0 yenerek finale kaldı.

Çekişmeli geçen Final maçında Adana ekibine 3-2 kaybeden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Türkiye 2.si oldu. Kızlarda Çiğdem Köse, Aybala Koçal ve Ece Haraç ile mücadele eden Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, grubunda oynadığı Denizli ekibini 3-0, Bitlis Tatvan ekibini 3-0 yenerek grubunda 1.olarak ana tabloya kaldı.

Ana tabloda, Kütahya ekibinini 3-0, Kırklareli ekibini 3-0, Adana ekibini 3-2 yenerek ilk 3'e kaldı. Ardından oynadığı Kayseri ve Ankara temsilcisi okullara mağlup olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi bayanlarda Türkiye 3.sü olarak bir ilki başardı.

Müsabakalarda derece elde eden ekibi kutlayan Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; "Sporcularımızın göstermiş olduğu performanstan dolayı tüm ekibi tebrik ederim. Kız ve erkeklerde Türkiye derecesi yapan okulumuz iki kategoride de ilimizin 1 olan takım kontenjanını 2 takıma çıkarmıştır. Yalova Bahçeşehir ailesi olarak, Türkiye genelinde gerek akademik, gerek sosyal alanlarda büyük başarılara imza atmaktayız. İnanıyorum ki seneye Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonu olarak Malta'da yapılacak olan Dünya Masa Tenisi şampiyonasında hem ilimizi hem ülkemizi en güzel şekilde temsil edecektir" dedi.
 

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog