Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin111
Bahçeşehir Koleji Kıyafet Fiyatları ve Kitaplar
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yalova Bahçeşehir Koleji Başarılarıyla Yoluna Devam Ediyor
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Anadolu Lisesi,Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarıları saymakla bitmiyor. 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarındaki 55 Türkiye Birinciliği elde ettiklerini belirten Mesut ACAR her yıl yeni Türkiye Birinciliklerinin müjdelerini gururla ilan ettiklerini belirterek, geçen yıl itibarıyla 30 olan TEOG Türkiye Birincilik sayımızın bu yılki 25 Türkiye Birinciliğiyle 55 Türkiye Birinciliğine ulaştığını ifade etti.

Bu gururlu tablonun tesadüf olmadığını belirtti. Akademik başarının yanı sıra Sosyal alanda da adını Dünyaya duyuran Yalova Bahçeşehir Okulları'nın, Masa Tenisi sayısız Türkiye Şampiyonlukları, Dünya 5.liği, Balkan Şampiyonu, Avrupa 3.lüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu denetimcileri tarafından yapılan denetim sonucuna göre "Yerleşim Alanında" "EN BAŞARILI KURUM" seçilerek, Yalova Bahçeşehir Okulları'na "BAŞARI BELGESİ" verildiğini söyledi.

Yalova Bahçeşehir Koleji'nin Toplam Kalite Yönetimi (TKY) Ekip Dalında BİRİNCİ olduğunun altını çizdi. Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi olarak her yıl Türkiye'nin en iyi üniversitelerine öğrenci yetiştirdiklerini belirten ACAR, bu yıl Türkiye Birincisi 25 öğrenciden bir kısmının ve diğer okulların birincilerinin, lisede de Galatasaray Lisesi gibi Türkiye'nin en iyi okullarını kazanmalarına rağmen tercihlerini, yine Türkiye'nin birincilerini yetiştiren Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi'nden yana kullandıklarını sözlerine ekledi.

Bu başarıların hiç birinin tesadüf olmadığını sistemli şekilde çalışmanın ürünü olduğunu belirterek "Yalova'da eğitimde rakipsiz olduklarını vurguladı".

Görseller
  • 135
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog