Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin134
LGS Sonuçları
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
2017 Kazanımı Değerlendirme Sınavı Türkiye Birincileri Yalova Bahçeşehir'den
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Erken çocukluk döneminden üniversiteye kadar kaliteli bir eğitim vermeyi ilke edinen Yalova Bahçeşehir Koleji; her sınavda olduğu gibi 27 Aralık 2017 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Kazanımı Değerlendirme" sınavında da 8 öğrencisi ile Türkiye Birinciliği, genel ortalamalarda ise yüksek yanıt ve doğru cevap oranları ile liderliği her zamanki gibi elinde tutmaktadır.

907908

Türkiye birincisi olan öğrencilerimizin yanı sıra; sınıf ortalamaları ve okul genelindeki başarı ortalamaları ile Türkiye'nin en başarılı okuları arasında yer alan Yalova Bahçeşehir Koleji eğitim konusundaki ciddiyetini ve öğrenci psikolojisi konusundaki hassasiyetini korumaktadır.

Her öğrencimiz bizim için değerlidir. Okulumuzda her şube için aynı başarı oranı planlanmakta ve her öğrenci için ayrı ayrı planlanan eğitimler uygulanmaktadır. Bu sayede bütün öğrencilerimiz sınavlarda yüksek yanıt oranlarına erişir.

Eğitim, spor, sanatsal alanların yanında kişisel gelişimi sağlanan öğrencilerimiz, mentorluk sistemi ile eğitim hayatından sıkılmadan akademik kariyerleri oluşturulur. Öğrencilerimizin "mutlu bireyler" olmaları için çaba sarf edilir.

Görseller
  • 470
  • 469
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog