Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin147
LGS Sonuçları
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Birey Olmak Kadar Takım Olabilmek de Önemlidir
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

23 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde Nevşehir Avanos'ta yapılan Liseler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi damga vurdu. Müsabakalara kız ve erkek takımıyla katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi çifte şampiyonluk yaşatarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Türkiye Şampiyonluğunun ardından Malta'da düzenlenecek Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek olan Yalova Bahçehir Koleji Masa Tenisi Takımına Yalova Bahçeşehir Koleji'nde ödül töreni düzenlendi. 


Ayrıca Bilim Kahramanları derneğinin düzenlediği, 81 ülkede 250 bin öğrencinin katılımı ile her yıl gerçekleşen FLL - First Lego League turnuvasına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik Takımı Legoların Efendileri " İlham Verici Takım " ödülüne layık görüldü. 


Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR'ın da hazır bulunduğu, Türkiye Şampiyonu raketleri kutlamak ve ödüllerini takdim etmek üzere törene Yalova Cumhuriyet Başsavsıcı Sayın Yıldırım ÖZGÜR, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Metin KAPLAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Osman ULUKAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Halil DAL, Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Müdürü Sayın Orhan BAŞAR, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Sedat OYMAK, Yalova Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Mustafa ÖZKAN katıldılar. 


Düzenlenen törene katılan Yalova Protokol Üyeleri; Türkiye Şampiyonu Masa Tenisi Takımı öğrencilerine ve Robotik Takımı öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim ettiler. Bu güzel tablodan çok gururlandığını belirterek; Malta'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımına başarılar dilediler. Robotik Takımını da tebrik ederek başarılarla yollarına devam etmelerini temenni ettiler.

 

İlgili başlıklar :

Dünya Kupası

Legoların Efendileri

Görseller
  • 790
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog