Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin17
LGS Sonuçları
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
YALOVA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDEN VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Yalova İli Merkez Köyleri Hizmet Götürme Birliği’ne ( Elmalık, Esadiye, Güneyköy, Hacımehmet, Kadıköy, Kazimiye, Kirazlı, Kurtköy, Safran, Samanlı, Soğucak, Sugören) ait dere ağzındaki alanı, yapılan protokol ile kiraladıklarını belirten ACAR, Soğucak Köyü’nde doğup büyüyen biri olarak Yalova’nın köylerine ciddi bir kaynak aktaracaklarını ve söz konusu alanı çocukları için Yalova’ya yakışır bir hale getireceklerini belirtti.

ACAR, yapıcı bir yönetim anlayışıyla Yalova’nın eğitime ve köylerinin gelişimine sağladığı katkılardan dolayı Sayın Valimiz Selim CEBİROĞLU’na teşekkür etti.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada; “ Yalova Bahçeşehir Okulları olarak, 2014 TEOG -1 sınavında Türkiye’de büyük eğitim başarılarından birine imza atmış bulunuyoruz” diyerek söze başladı. Yalova Bahçeşehir Okullarını, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2014 TEOG-1 sonuçlarına göre 9 öğrencimiz 120 soruda 120 doğru yaparak TÜRKİYE BİRİNCİSİ olmuştur. 2014 TEOG- 1 sınavı sonuçlarıyla birlikte bu tarihi başarı 7 yılda 17 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ’NE ulaşmıştır.

Görseller
  • 1300
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog