Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Masa Tenisi Raketi İbrahim GÜNDÜZ Avrupa 3.sü ve Gençler Balkan Şampiyonu oldu. 2014 Yıldız - Genç Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası 11 - 20 Temmuz 2014 İtalya - Riva Del Garda 'da yapıldı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin190
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Avrupa 3.sü Yalova Bahçeşehir Koleji
Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Masa Tenisi Raketi İbrahim GÜNDÜZ Avrupa 3.sü ve Gençler Balkan Şampiyonu oldu. 2014 Yıldız - Genç Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası 11 - 20 Temmuz 2014 İtalya - Riva Del Garda 'da yapıldı.

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Masa Tenisi Raketi İbrahim GÜNDÜZ Avrupa 3.sü ve Gençler Balkan Şampiyonu oldu.
2014 Yıldız - Genç Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası 11 - 20 Temmuz 2014 İtalya - Riva Del Garda 'da yapıldı.

İtalyada ki kafilede Genç Erkek Milli Takım Sorumlusu olarak Yalova'lı Antrenör Bayramali YILDIZ görev yaparken, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi sporcuları İbrahim GÜNDÜZ, Ziver GÜNDÜZ ve Özgün ÖZTÜRK te Milli Forma'yı giydiler.

Kıran kırana geçen müsabakalarda Karışık Çiftler [Mix] takımında yer alan Yalova'lı sporcu İbrahim GÜNDÜZ İstanbul'lu partneri Damla UZEL ile birlikte Avrupa 3.sü olma başarısı gösterdi.

UZEL ve GÜNDÜZ çifti ilk olarak Bulgar rakiplerini 3 - 1, sonraki turda ise Alman rakiplerini 3 - 1 ile geçtiler. İlk iki maçını kazanan Yalova'lı ve İstanbul'lu sporcularımız sonraki maçlarında önce Polonyalı rakibini 3 - 1 sonrasında ise Sırbistanlı rakiplerini 3 - 0 lık skorla mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı.

İbrahim GÜNDÜZ ve partneri çeyrek finalde İsveçli rakiplerini zorlu maçın ardından 3 - 2 yenerek yarı finale çıkma başarısı gösterdi.

Yarı finalde Macaristan ve Romanyalı rakibine 3 - 1 mağlup olan Yalova Bahçeşehir'li sporcu İbrahim GÜNDÜZ İstanbul'lu partneri Damla UZEL Avrupa 3. sü olarak büyük bir başarıya imza attı.

Genç Erkek Milli Takım Sorumlusu Antrenör Bayramali YILDIZ
Turnuva Türkiye için çok olumlu geçti. Yalova sporu adına elde edilen başarı bizlere büyük mutluluk verdi
dedi.

Avrupa 3.sü ve Genç Erkekler Balkan Şampiyonu olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi sporcusu İbrahim GÜNDÜZ ile Balkan Şampiyonası finalistleri Özgün ÖZTÜRK ve Ziver GÜNDÜZ okulumuzda düzenlenen törenle ödüllerini Okul Müdürümüz Veysel ÇAĞLARdan aldılar.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog