Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını kazanarak İl Şampiyonu oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin191
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yıldız Kızlarımız İl Şampiyonu
Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını kazanarak İl Şampiyonu oldu.

Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL 'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını kazanarak İl Şampiyonu oldu.

Müsabakalar sonunda şampiyon olan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı Mart ayında Zonguldak'ta oynanacak bölge maçlarında ilimizi temsil edecek.

Yalova Bahçeşehir Koleji Milli Antrenörü Bayramali YILDIZ yaptığı açıklamada ' Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımımız 3 senedir il şampiyonu olarak önce bölge ve ardından Türkiye Şampiyonalarında ilimizi en güzel şekilde temsil etti. Geçen yıl Türkiye Şampiyonu olan Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımımız bu sene yıldızlarda ilk senesini oynuyor. İnanıyorum ki, bu sene de sporcularımız ilimizi en güzel şekilde temsil edeceklerdir'. dedi.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR; '2008 yılından bu yana bizimle birlikte Bahçeşehir bayrağını taşıyan ve birçok Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa ve Dünya derecelerine imza atan Milli Antrenörümüz Bayramali YILDIZı ve yıldız sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.' dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog