Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Özgün Öztürk, Efecan Okumuş, Ziver Gündüz ve İbrahim Gündüz yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından...

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin192
Bahcesehir kitap ucretleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Bir Türkiye Şampiyonluğu Daha ! Hedef Dünya Kupası
Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Özgün Öztürk, Efecan Okumuş, Ziver Gündüz ve İbrahim Gündüz yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından...

Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Özgün Öztürk, Efecan Okumuş, Ziver Gündüz ve İbrahim Gündüz yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından, altı bölgede yapılan elemeler sonucunda, bölgelerinde ilk üçe giren takımlar Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandılar. Sakaryada yapılan bu şampiyonaya Kıbrısın da katılımıyla toplam 19 takım katıldı.

Yapılan kura çekiminin ardından Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 1. grupta yer aldı. Grubunda İstanbul Özel Şişli Terakki Lisesini 3-0, Samsun Atakum Özel Feza Lisesini 3-0, Ankara Aydınlık Evler Ticaret Meslek Lisesini 3-0 ve son olarak da Adana Seyhan Özel Burç Vural A.F.Lisesini 3-1 yenerek grubundan lider olarak ana tabloya çıktı.

Ana tabloda Kıbrıs Girne Amerikan Lisesini 3-0, İstanbul Tuna A.S. M. Lisesini 3-0 yenerek yarı finale yükseldi. Yarı Finalde İstanbul Özel Asya Anadolu Lisesini de 3-0 yenerek finale yükseldi. Final maçında grubunda karşılaştığı Adana temsilcisi Adana Seyhan Özel Burç Vural A.F.Lisesini bu sefer 3-0 yenerek, 2014 yılında da TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Yalova Bölge Antrenörü B.Ali Yıldız; 'Müsabakalarda sporcularımızın gösterdiği performanstan oldukça memnunum. Sporcularımız zorlu bir müsabaka dönemi geçirirken onları hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazır tutmaya çalıştık. Bu dönemi hasarsız atlattığımız için çok mutluyum. Geçen sene elde ettiğimiz Türkiye Şampiyonluğunu bu sene de koruduk. Üstelik bu sene Fransada yapılacak Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı da kazandık. Umuyorum ki orada da iyi performans göstereceğiz. Müsabakalarda bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen Yalova Bahçeşehir - Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACARa, Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Veysel ÇAĞLARa ve Ortaokul Müdür Yardımcımız Sayın Selahattin GÜVENe desteklerinden dolayı teşekkür ederim.'dedi.

Yalova Bahçeşehir - Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR Sporcularımızı heyecan içinde izledik. Kurumumuzu ve ilimizi, hem sportif açıdan hem de ahlaki açıdan herkesin takdirini toplayarak en güzel şekilde temsil ettiler. Kurum olarak Türkiye derecesi alan öğrencilerimize söz verdiğimiz ödüllerini düzenleyeceğimiz törenle vereceğiz. Aynı hassasiyeti başarılı öğrencilerimize ödül sözü veren diğer kurumların da bir an önce yerine getireceğini umuyoruz.

Yalova Bahçeşehir Koleji olarak hedefimiz; 'Geleceğimiz olan çocuklarımıza iyi bir eğitim vermenin yanı sıra, sportif ve sanatsal aktivitelerle de onları destekleyerek özgüvenlerini arttırmak, toplum içerisinde saygın bir yer edinmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışmalarımız artarak devam edecektir. Ülkemizi Fransadaki Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi takımımıza şimdiden başarılar diliyorum.' dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog