Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Umut Emre Başsan, Tugay Şirzat Yılmaz ve Bilal Selim Tok yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından, sekiz bölgede yapılan elemeler..

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin217
Bahçeşehir Üniversitesinde Erasmus var mı?
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Türkiye İkincisi Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı
Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Umut Emre Başsan, Tugay Şirzat Yılmaz ve Bilal Selim Tok yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından, sekiz bölgede yapılan elemeler..

Bayram Ali Yıldız'ın antrenörlüğünü yaptığı ekipte, sporcular; Umut Emre Başsan, Tugay Şirzat Yılmaz ve Bilal Selim Tok yer aldılar. Türkiye'de önce 81 ilde yapılan ve 1020 takımın katıldığı elemelerin ardından, sekiz bölgede yapılan elemeler sonucunda, bölgelerinde ilk üçe giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Çorumda yapılan bu şampiyonaya Kıbrısın da katılımıyla toplam 25 takım katıldı.

Yapılan kura çekiminin ardından Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 1. grupta yer aldı. Grubunda Özel Çağdaş Eğitim Anadolu Lisesini 3-0 yenerek grubundan lider olarak ana tabloya çıktı.

Ana tabloda İstanbul Kocasinan Anadolu Lisesini 3-0, İstanbul Şişli Terakki Anadolu Lisesini 3-0, ardından İstanbul Tuna A.S. M. Lisesini 3-0 yenerek finale yükseldi. Final maçında karşılaştığı Adana temsilcisi Adana Seyhan Özel Burç Vural A.F.Lisesi ile oynanan çekişmeli maçı 3-2 kaybeden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lilesi 2016 yılında TÜRKİYE 2.si oldu.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Yalova Bölge Antrenörü B. Ali Yıldız; Müsabakalarda sporcularımızın gösterdiği performanstan oldukça memnunum. Sporcularımız zorlu bir müsabaka dönemi geçirirken onları hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazır tutmaya çalıştık. Müsabakalara katılan sporcularımız kendilerinden 2, 3 yaş büyük sporcular ile mücadele ettiler. Buna rağmen bu kadar takım içerisinde final oynayarak ilk yıllarında büyük bir başarıya imza attılar. Bizim sporcularımızın henüz lise 1. sınıfta oldukları düşünüldüğünde, inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda yine Türkiye Şampiyonalarında en üstte yer alacaklardır. Müsabakalarda bizleri destekleyen Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut ACAR 'a, Lise Müdürümüz Sn. Veysel Çağlar'a ve Müdür Yardımcımız Sn. Selahattin Güven 'e desteklerinden dolayı teşekkür ederim." dedi.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; yaptığı açıklamada; " Masa Tenisi Takımımız Kurumumuzu ve ilimizi, hem sportif açıdan hem de ahlaki açıdan herkesin takdirini toplayarak en güzel şekilde temsil etmektedir. Yalova Bahçeşehir Koleji olarak hedefimiz; " Geleceğimiz olan çocuklarımıza iyi bir eğitim vermenin yanı sıra, sportif ve sanatsal aktivitelerle de onları destekleyerek özgüvenlerini arttırmak, toplum içerisinde saygın bir şekilde var olmalarını sağlamaktır. dedi."

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog