Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Gelin Türkiye Birincileri arasındaki yerinizi alın

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin238
LGS Sonuçları
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
MESUT ACAR TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ ÖĞRENCİLERİYLE KUTLADI
Gelin Türkiye Birincileri arasındaki yerinizi alın

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, 2016-2017 TEOG-1 sınavında Türkiye Birincisi olan 2 öğrencisi Emine Erçil MALÇIK , İsa TÜRK ve TEOG -1 Yalova İl Ortalamasında Yalova Bahçeşehir Okullarını bu yılda İl Birinciliğine taşıyan tüm öğrencileriyle ve öğretmenleriyle pasta keserek bu gururu kutladı.

Yalova'da eğitime başladığı 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarında 30 Türkiye Birinciliği, beraberinde gelen İl Ortalamalarındaki Yalova Birinciliği, spor alanında Dünya 5.liği, Avrupa 3.lüğü, Balkan Şampiyonluğu, sayısız Türkiye Şampiyonluklarıyla adını altın harflerle yazdıran Yalova Bahçeşehir Okulları başarıda hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR bu başarıda emeği büyük olan öğretmenlerini ve başarıya imza atan öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını dilerken; Başarıları dünyaca kanıtlanmış olan, Bahçeşehir Okullarının Yalova şubesi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimize ve velilerimize sesleniyorum. "Gelin Türkiye Birincileri arasındaki yerinizi alın" dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog