Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Yıl Sonu Gösterisi Anadolu Derler Bize adıyla 26 Mayıs 2017 Cuma günü RDKM'de gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin248
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Halk Oyunları Gecesi 2017
Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Yıl Sonu Gösterisi Anadolu Derler Bize adıyla 26 Mayıs 2017 Cuma günü RDKM'de gerçekleşti.

2. sınıftan 7. sınıfa kadar 140 öğrencinin görev aldığı projede İzmir, Antalya, Artvin, Bilecik, Bursa, Bodrum yörelerinden oyunlarını sergileyerek Çanakkale savaşlarından, Cumhuriyetin kuruluşuna kadar geçen zaman anlatıldı.

Koreografisini Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Eğitmeni Volkan YAŞAR'ın yaptığı "Halk Oyunları Gecesi" izleyenlere heyecanlı anlar yaşatarak ve unutulmayacak bir geceye sahne oldu.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR gecenin sonunda sahneye davet edildi.
Mesut ACAR, bu güzel gecede sahne alan tüm öğrencilerini ve onları hazırlayan öğretmenlerini tebrik etti.

Mesut ACAR konuşmasına; Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarılara değinerek devam etti.

2008 yılından bu yana TEOG sınavlarındaki 30 Türkiye Birinciliği elde ettiklerini anlatarak 2016 - 2017 TEOG sınav sonuçlarının açıklanmasıyla 25 yeni Türkiye Birinciliğini gururla müjdelediklerini belirtti.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog