Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

19 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Aksaray ilinde düzenlenen MEB Okullar Küçükler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Koleji damga vurdu.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin259
bahcesehir schools
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Türkiye Şampiyonu Yine Yalova Bahçeşehir Koleji
19 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Aksaray ilinde düzenlenen MEB Okullar Küçükler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Koleji damga vurdu.

19 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Aksaray'da düzenlenen MEB Okullar Küçükler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Koleji damga vurdu.

Şampiyonaya bölge müsabakalarını geçen 25 takım katılmaya hak kazandı ve 8 grup oluşturuldu. Müsabakalarda Efe Hacıoğlu, Emir Baha Sönmez ve Onur Öztürk ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji 1. grupta yer aldı. Grubunda karşılaştığı Bartın temsilcisini 3-0, Hatay temsilcisini de 3-1 geçen Bahçeşehirli raketler grubunda 1.olarak ana tabloya çıktılar.

Ana tabloda önce Kahramanmaraş ekibini 3-1, Gaziantep ekibini 3-1, İstanbul ekibini de 3-1 geçen Bahçeşehirli raketler yarı finalde Çorum ekibini 3-2 yenerek finale çıktılar. Final maçında tekrar Çorum ekibi ile karşılaşan Yalova Bahçeşehir Koleji, bu sefer müsabakayı 3-1 kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Müsabakalar sonunda değerlendirmede bulunan Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR;

Müsabakalarda iyi performans gösteren sporcularımızı ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Ekip çalışması ile nelerin başarılabileceğini bize bir kez daha gösterdiler.

2017 yılı hem sportif hem de akademik anlamda, Yalova Bahçeşehir Koleji için başarılı bir sene oldu. Küçüklerde, yıldızlarda, liselerde Türkiye Birincilikleri elde eden okulumuz, 2017 TEOG sınavında tarihi bir başarıya imza atarak 25 Türkiye Birinciliği beklemektedir
diyerek sporcularımızı kutladı.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog