Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Yalova Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf Mezuniyet Töreni 25 Mayıs 2017 Perşembe akşamı, görkemli törenle gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin261
Bahcesehir kitap ucretleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
8. Sınıf Mezunlarını Muhteşem Törenle Uğurladık - 2017
Yalova Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf Mezuniyet Töreni 25 Mayıs 2017 Perşembe akşamı, görkemli törenle gerçekleşti.

Yalova Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf Mezuniyet Töreni 25 Mayıs 2017 Perşembe akşamı, görkemli törenle gerçekleşti.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACARın ev sahipliğini yaptığı 2016 - 2017 8. Sınıf Mezuniyet Törenine, velilerimiz olan Yalova protokolünün değerli üyeleri, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN, 5. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Sayın Kemal SUBAŞI, Vergi Dairesi Müdür Yard. Sayın Vezir UYRUN, Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Halil DAL, Milli Eğitim ARGE Sorumlusu Sayın Mehmet Kalkan, Sağlık Bakanlığı Saha Koordinatörü Sayın Ünal KÜÇÜKYILMAZ, Halk Sağlığı Müdür Yard. Sayın Hakan ERSİN, Ticaret Odası Başkanı Sayın Tahsin BECAN katıldı.

İstiklal Marşının okunmasının ardından Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR kürsüye davet edildi. Mesut ACAR, Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarılardan söz etti. 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarındaki 30 Türkiye Birinciliği elde ettiklerini anlatan Mesut ACAR 2016 - 2017 TEOG sınav sonuçlarının açıklanmasıyla 25 yeni Türkiye Birinciliği müjdeleyeceklerini belirterek, bu gururlu tabloyu velilerine bir kez daha hatırlattı.

Bu başarıların hiç birinin tesadüf olmadığını sistemli şekilde çalışmanın ürünü olduğunu belirterek "Yalova'da eğitimde rakipsiz olduklarını vurguladı".Daha sonra öğrencilerine seslenerek ; Yalova Bahçeşehirli olmanın ayrıcalığını ve gururunu ömür boyu taşıyacaklarını belirterek, yolunuz açık olsun dedi.

Program, 2016-2017 8.sınıf mezunlarının Yalova Bahçeşehir Koleji tarafından hazırlanan plaket ve diplomalarını almalarıyla devam etti.

Öğrencilerin okul yaş kütüğüne bröve çakmaları, bayrak flama töreni ile devam eden programda öğrencilerini başarıyla mezun eden öğretmenlerin yaşadıkları gurur, onlardan ayrılmanın vermiş olduğu hüzünle birleşti.

Öğrencilerin kep atmasıyla heyecanın yükseldiği gece, atılan havai fişekler ve konfetilerle bir anda renkli dakikalara sahne oldu.

Mezuniyet pastasını heyecan içinde kesen Yalova Bahçeşehirli gençler, ailelerine duygu dolu anlar yaşattılar. Bahçeşehirli olmanın verdiği gururu ömür boyu taşıyacaklarını belirttiler.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog