Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

28 Ekim 2017 Cumartesi günü ikinci defa düzenlenen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin270
öğretmen iş ilanları. öğretmen arayan okullar.
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Cumhuriyet Koşusu 2017 - II. Halk Koşusu
28 Ekim 2017 Cumartesi günü ikinci defa düzenlenen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

28 Ekim 2017 Cumartesi günü ikincisi düzenlenen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu ( Cumhuriyet Koşusu ) Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Yeni yetişen nesildeki sağlık sorunlarına ve buna karşı spor kültürünün yaygınlaşması konusuna dikkat çekilerek, KALİTELİ HAYAT HAREKETLE BAŞLAR sloganıyla gerçekleşen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu'na, Yalova Bahçeşehir velileri, öğrencileri ve halktan katılımlar oldu.


Özel Yalova Bahçeşehir Okulları tarafından organize edilen II. Cumhuriyet Koşusu'nda sporcuların yanı sıra halkın her kesiminden ve yaş grubundan da katılım vardı.

Yalova Öğretmenevi önünden başlayan koşu Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi.

Ödül töreninde konuşma yapan Yalova Bahçeşehir Koleji ve Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu'nun her yıl geleneksel olarak yapılmasını planladıklarını belirtirken halk koşusuna katılan veli , öğrenci ve tüm Yalova halkına teşekkür ederek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog