Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Robotik takımımız projeleri için veri toplamaya devam ediyor. Bu defa Yeşil Körfez Su Birliği tesislerini ve su kaynaklarını incelediler.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin274
LGS Sonuçları
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yeşil Körfez Su Birliği Legoların Efendileri Tarafından Ziyaret Edildi
Robotik takımımız projeleri için veri toplamaya devam ediyor. Bu defa Yeşil Körfez Su Birliği tesislerini ve su kaynaklarını incelediler.

Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik Takımı namı değer Legonun Efendileri hazırlandıkları FLL projesi için bilgi toplamaya devam ediyor. Bu seneki proje teması "Suyun Yolculuğu" başlığı altında olacak ve ülke çapında yapılacak bu yarışma için takımımız hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Ekibimiz; Mustafa Kemal Atatürk'ün "burası geleceğin su şehri olacaktır" sözleri ile onurlandırdığı ilimizde bulunan su kaynaklarını inceleyor. Su kaynakları, havuzlar, işleme ve arıtma tesislerini gezerek bilgi topluyorlar. Suyun var olma sürecini ve tüketim öncesi gerçekleşen işlemleri inceliyorlar.

Yeşil Körfez Su Birliği :
Devlet Su İşleri tarafından 1989 yılında tamamlanan ve içme suyu tedariki amaçlı kurulan Gökçe Barajı’nın inşaatının bitmesi ile Çınarcık, Yalova, Karamürsel, Değirmendere, Gölcük ve İhsaniye Belediyeleri Su Birliği adıyla 5 Temmuz 1989 tarihinde faaliyete başlamış bir kurumdur.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog