Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

İlkokul öğrencilerimiz ikinci STEM Junior projelerini de tamamladı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin283
Bahçeşehir Üniversitesinde Erasmus var mı?
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Makineler Dünyası - STEM Junior
İlkokul öğrencilerimiz ikinci STEM Junior projelerini de tamamladı.

İlkokul öğrencilerimiz Stem Junıor dersinde ikinci temamız olan Makineler Dünyası kapsamında yeşil enerji türlerini ve Amsterdam’daki kanal evine kapıdan girmeyecek büyüklükte eşyaları taşımak için makara sistemli makine tasarladılar.

Okulumuzda yaklaşık 10 yıldır uygulanmakta olan STEM eğitim programının amacı temel bilimlerin ortaya koyduğu kuramsal bilgileri alıp teknoloji ve mühendislik eğitimi ile harmanlayarak, düşündüğünü hayata geçirebilen, hayata değer katacak ürünler ortaya koyabilen, 21. Yüzyıl becerilerine sahip bireyler yetiştirmek.

Bir çok konuda olduğu gibi STEM eğitimleri konusunda öne çıkan Yalova Bahçeşehir Koleji hazırladığı projeler ve teorik alt yapısı verilmiş modellerin uygulanması ile de öğrencileri için iyi bir gelecek hazırlamaya devam edecektir.

Amsterdam'ın Kancalı Evleri
Amsterdam Evleri

Amsterdam tarihi bir şehir ve koruma altında. Mimarisi ve yerleşim şekli nedeni ile sokaklar dar ve binalar bitişik. Bu durum beraberinde çok büyük bir sorun olan taşınma ve yük taşıma problemini doğuruyor. Hemen hemen her evin üzerinde bulunan tarihi kancalar vasıtası ile eskiden ticarethaneler limana yük taşıyormuş. Günümüzde ise bu durum pek değişmemiş ve büyük bir sorun olmaya devam ediyor.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog