Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Robotik ekibimiz Hayatı Boşa Harcama sloganıyla yola çıktıkları klima suyunu depolayarak kullanabilen projelerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü'nde tanıttı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin297
Ilköğretim dersleri nelerdir? ilkokul ders anlatım siteleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Hayatı Boşa Harcama
Robotik ekibimiz Hayatı Boşa Harcama sloganıyla yola çıktıkları klima suyunu depolayarak kullanabilen projelerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü'nde tanıttı.

Özel Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik takımı Legoların Efendileri, hazırladıkları "Hayatı Boşa Harcama" sloganı ile klima suyunu depolayarak/arıtarak kullanabilen projelerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü'nde tanıttı. Özel Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR ve proje ekibinin hazır olduğu sunuma İl Müdürü Dr. Osman ULUKAYA ve Çevre Şube Müdürleri katıldılar.

Robotik ekibimiz Legoların Efendileri hazırladıkları projenin ayrıntılarını anlatarak planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Sunumda ayrıca diğer projeler ve faaliyetler hakkında bilgi verien ekibimiz, karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Ortak projelerde beraber çalışma konusunda görüş birliğine varan İl Müdürü Sayın Dr. Osman ULUKAYA kendilerinin hazrılamış olduğu Çevre Temalı İnternet Bilgi Yarışması'ndan bahsetti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR verdiği demeçte;

öğrencilerimiz çok düşük yatırım maliyetleri ile çalıştırılabilecek, işletme ve kullanım açısından gayet pratik olan bir geridönüşüm projesine imza atmış. Prototipi ve gerçek ölçekte çalışır modellerini de oluşturdukları ürünle sadece hayal edilebilir değil, yüksek verimle kullanılabilir bir projeye imza atmışlardır. Kendilerini kutluyoruz

dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog