Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin42
Bahcesehir kitap ucretleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
2015'e Bölge Şampiyonluğu ile MERHABA
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

27 - 29 Aralık 2014 tarihlerinde Çanakkale ilinde yapılan Masa Tenisi Liseler (Gençler) Bölge Şampiyonası Maçlarında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi fırtına gibi esti.

Müsabakalarda Efecan Okumuş, Umut Başsan, İbrahim Gündüz ve Ziver Gündüz ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi grubunda Uşak, Balıkesir ve Manisa temsilcisi liseleri 3-0 lık skorlarla yenerek grubundan 1. çıktı.

İlk 8 müsabakaları çift eleme şeklinde yapıldı. Eleme turunda yedek kadrosuyla mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı, İstanbul temsilcisini ardından da Ankara temsilcisini 3-0 ve İzmir temsilcisini de 3-2 lik skorla yenerek finale kaldı. Finalde İzmir Özel Yamanlar Anadolu Lisesini 3-0 yenen Yalova Bahçeşehirli raketler BÖLGE ŞAMPİYONU olarak Türkiye Şampiyonası vizesi aldılar.


16 ilden 16 erkek ve 16 bayan il şampiyonu takımın mücadele ettiği müsabakalarda üstün bir performans ortaya koyan Yalova Bahçeşehirli raketler, bu yıl da Türkiye Şampiyonasının en büyük adayı gibi gözüküyor.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada; "Öncelikle yıllardır Yalova Bahçeşehir Okullarının Masa Tenisi Antrenörlüğünü yaparak Türkiye Şampiyonlukları kazandıran Bayramali YILDIZ'a ve bu başarılara imza atan Masa Tenisi Takımımıza teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum. 2014 TEOG -1 sınavında Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük eğitim başarılarından birini beklerken, 13-15 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak olan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda da yenilgisiz Türkiye Şampiyonu olmayı hedefliyoruz" dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog