Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Genel Müdür Özlem DAĞ tarafından velilerimizle 2019 Haziran ayı itibariyle yani 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılında Bahçeşehir isim hakkı sözleşmesinin devam etmeyeceği bilgisi paylaşılmıştır.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin456
öğretmen iş ilanları. öğretmen arayan okullar.
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Kurucumuz Mesut ACAR'ın Marka Değişimi Hakkındaki Basın Açıklaması
Genel Müdür Özlem DAĞ tarafından velilerimizle 2019 Haziran ayı itibariyle yani 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılında Bahçeşehir isim hakkı sözleşmesinin devam etmeyeceği bilgisi paylaşılmıştır.

Değerli Velimiz,
Öncelikle, kasım ayında ve Öğretmenler Günü arifesinde böylesi bir konu ve açıklamayla sizleri meşgul etmek istemezdik.

Genel Müdür Özlem DAĞ tarafından siz velilerimizle 2019 Haziran ayı itibariyle yani 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılında Yalova Bahçeşehir isim hakkı sözleşmesinin devam etmeyeceği bilgisi paylaşılmıştır. Dolayısıyla Haziran 2019 tarihine yani eğitim ve öğretim yılı sonuna kadar çocuklarımızın mevcut sistem ve işleyişte eğitim ve öğretim süreci devam edecektir.

Genel Müdür tarafından kurumumuz için "aksaklık" olarak atfedilenlerin ne olduğunu anlayamamakla beraber aşağıda sıralananlar olduğunu tahmin etmekteyim.

1. On yılda 60 Türkiye Birincisi çıkarmamız ki bu sayı ortalama her yıl 5 Türkiye Birincisi anlamını taşır. Bu başarının benzeri bildiğimiz kadarıyla hiçbir şubede yoktur.

2. 2018 Nisan ayında bir okulun Cumhuriyet tarihinde elde ettiği en büyük başarı olan "Dünya Okullar Arası Masa Tenisi Şampiyonası"nda Dünya Üçüncülüğü ve Dördüncülüğü. Söz konusu Dünya Şampiyonası’nda daha önce elde ettiğimiz Dünya Beşincililiğimiz ve Türkiye okullar arası şampiyonalardaki sayısız birinciliklerimizle markaya ulusal ve uluslararasıkatkıda bulunmamız,

3. Güney Kore’de düzenlenen Uluslararası Halk Oyunları Yarışmasında (Andong Mask Dance Festival) Dünya Birinciliği ve Üçüncülüğü ile hem ülkemizi hem Yalova’mızı hem kurumumuzu tanıtmamız,

4. İlimizdeki tüm özel okulların akademik başarılarına göre çok daha üstün başarılar elde etmemiz, kurulduğumuz günden beri tam on yıldır açık ara Yalova’nın en iyi, Türkiye’nin ise sayılı okullarından biri olmamız.

Yukarıda maddeleştirmeye çalıştığımız "aksaklıklar"ı öncelikle siz değerli velilerimizin ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Tekrar altını çizerek belirtmek isterim ki 2019 Haziran ayına kadar mevcut marka ve sistem ile devam edilmesi yasal zorunluluktur. Bu bağlamda veli ve öğrencilerimizin içi rahat olsun. 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılında ve gelecek yıllarda da tüm yönetici, öğretmen ve çalışan kadromuzla işimizin başındayız. Söz konusu durumla ilgili olarak öğrencilerimiz, velilerimiz ve firmamız adına hukuki haklarımız zaten saklıdır.


Başarı ve güvenin adresi olan kurumumuz şeffaflık ve açıklık ilkelerinden hareketle gelecek yıllarda izleyeceğimiz yol haritasını da sizlere detaylı ve net bir şekilde kısa bir süre içinde açıklayacaktır.

Saygılarımla

Mesut ACAR
Yalova Bahçeşehir Eğitim Kurumları
Yönetim Kurulu Başkanı
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog