Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin51
Bahçeşehir Üniversitesinde Erasmus var mı?
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Çifte Şampiyonluk
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

9 - 10 Aralık 2015 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonunda düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Yalova İl Şampiyonasında, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda hem erkeklerde zirveyi kimseye bırakmayarak şampiyon oldu.


Umut Emre Başsan, Bilal Selim Tok ve Tugay Şirzat Yılmaz'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Erkek Takımı grubunda oynadığı Adnan Menderes M.L.'ni, Çiftlikköy Atatürk A.M.L.'ni ve Aksa Meslek Lisesini 3-0 lık skorlarla yenerek grubundan 1. çıktı. Yarı final maçında Termal Fen Lisesini 3-0, finalde de Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesini 3-0 yenerek İl Şampiyonu oldu ve Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.


Gözde Göksal, Çiğdem Köse ve Aybala Koçal'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Bayanlar Masa Tenisi takımı grubunda oynadığı Termal Fen Lisesini ve Adnan Menderes A.L.'ni 3-0 yenerek grubundan 1.çıktı. Yarı final maçında Sosyal Bilimler Lisesini ve finalde de Şehit Osman Altınkuyu A.L.'ni 3-0'lık skorlarla yenen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, Yalova Şampiyonu olarak bölge şampiyonasında ilmizi temsil etmeye hak kazandı.


Kızlarda ve erkeklerde toplam 15 takımın mücadele ettiği müsabakalarda, hem erkeklerde hem de kızlarda İl şampiyonu olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımları, 12-14 Ocak 2016 tarihlerinde bölge şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir.


Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut Acar; " geçtiğimiz yıl Türkiye Şampiyonu olan Masa Tenisi takımımız sayesinde ilimizin kontenjanı 1'den 2'ye yükselmiştir. Bu sene ilimizden bölge şampiyonasına iki takım katılacaktır. Bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecek diğer okulumuz Şehit Osman Altınkuyu A.L. Müdürümüz Sayın Sedat Oymak başta olmak üzere bütün ekibe başarılar diliyorum. İnanıyorum ki bu sene de bölge maçlarını geçerek Türkiye Şampiyonası vizesi alacağız. Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan bütün takımlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog