Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin56
Bahçeşehir Üniversitesinde Erasmus var mı?
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
2016 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

12 - 14 Ocak 2016 tarihlerinde Bolu ilinde düzenlenen Liseler (Gençler) Bölge Şampiyonası'na Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi takımı hem kızlarda, hem erkeklerde Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Umut Emre Başsan, Bilal Tok ve Tugay Yılmaz ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi grubunda Safranbolu Fatih Sultan Mehmet F.L. 'ni ve Düzce Anadolu Imam Hatip Lisesi'ni 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda Ankara, Samsun, Izmir temsilcilerini 3-0 yenerek finale kaldı. Finalde İzmir Çağdaş Eğitim Anadolu Lisesi'ni de 3-0 yenerek Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.


Kızlarda da Aybala Koçal, Çiğdem Köse ve Gözde Göksal ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Bayan Masa Tenisi Takımı grubunda Bartın ve Düzce temsilcilerini 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda Tokat ve Izmir temsilcilerini 3-0 ile Kırklareli temsilcisini de 3-1 yenen Yalova Bahçeşehirli raketler finale kaldı.

Finalde Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi'ni 3-1 yenen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar yaptığı açıklamada; " 19-21 Şubat 2016 tarihlerinde Çorum ilinde yapılacak olan Liseler Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Kızlar ve Erkekler Masa Tenisi takımlarımıza başarılar diler, bu yılda Türkiye Şampiyonluğu kupasını Yalova'ya kazandırmalarını temenni ederiz " dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog