Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin65
Bahcesehir kitap ucretleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

15 - 17 Mart 2016 tarihlerinde Karabük ilinde düzenlenen Ortaokullar ( Yıldızlar) Bölge Şampiyonası'na Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Okulları Masa Tenisi takımı kızlarda Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Ece Haraç, Ece Kocabaş, Dilanur Özdikmen ve Elif Mete ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir grubunda Çorum 23 Nisan O.O.'nu ve Bursa İnegöl Kocatepe O.O.'nu 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda Çankırı Mehmetçik O.O.'nu 3-0, Ordu Fatsa Merkez O.O.'nu 3-0, Kayseri Kıranardı O.O.'nu 3-1 yenerek finale kaldı. Finalde Çankırı Mehmetçik O.O.'nu 3-0 yenerek Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar yaptığı açıklamada; " Mayıs ayında Kütahya ilinde yapılacak olan Ortaokullar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Okulları Kızlar Masa Tenisi takımlarımıza başarılar diler, bu yılda Türkiye Şampiyonluğu kupasını Yalova'ya kazandırmalarını temenni ederiz " dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog