Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 180. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin651
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yılın Son Günü Yine Ödül Yağmuru
Jandarma Genel Komutanlığı'nın 180. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 180. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle öğrencilerin zihnindeki jandarma algısını güçlendirmek edebi ve resim yeteneklerine katkı sağlamak maksadıyla düzenlenen şiir ve resim yarışmasında Yalova Bahçeşehir Koleji 7. sınıf öğrencisi Yiğit SAKİNCİ şiir yarışması İl Birincisi oldu. Yine Yalova Bahçeşehir Koleji 3. sınıf öğrencisi Azra TEMİZTÜRK resim yarışması İl Üçüncüsü oldu.

Düzenlenen ödül töreninde Şiir Yarışması İl Birincisi olan Yiğit SAKİNCİ adlı öğrenci şiirini okudu. Şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödülleri Yalova Valisi Muammer Erol ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ali Gemalmaz takdim etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR yaptığı açıklamada; eğitim öğretim yılının son günü öğrencileri Yiğit SAKİNCİ ve Azra TEMİZTÜRK'ün elde etmiş olduğu başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirterek tebrik etti.

Görseller
  • 8706
  • 8705
  • 8704
  • 8703
  • 8702
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog