Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin70
yalova bahçeşehir koleji
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Muhteşem Dans ve Müzik Gecemiz 2016
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Yalova Bahçeşehir Okulları "Dans ve Müzik Gecesi" 3 Haziran 2016 Cuma akşamı Raif Dinçkök Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Yalova Bahçeşehir Okulları öğrencilerinin hazırladıkları "Dans ve Müzik Gecesi" izleyenler tarafından büyük beğeniyle ayakta alkışlandı.

Hepsi birbirinden muhteşem dansların sergilendiği, şarkıların söylendiği gece, izleyenlerinden tam not aldı.
Yalova Bahçeşehir Okulları Müzik ve Dans Gecesi koro ve orkestranın birbirinden güzel şarkılarıyla başladı. Koronun seslendirdiği şarkıların ardından öğrencilerin ritim ve perküsyon gurubu tüm salonun kulaklarının pası silindi.
Yalova Bahçeşehirli öğrenciler Türk Hak Oyunları ve Modern Dans gösterileriyle izleyenlerine unutulmayacak bir gece yaşattılar. Yaklaşık 200 öğrencinin görev aldığı gecede, Zeybekler, Artvin, Edirne, Antalya yörelerinin Türk Halk Oyunları, Modern dansta ise Dünya danslarından Küba, Ukrayna, Amerika Mısır, ülke danslarını sergilediler.

Yalova Bahçeşehir Okulları Müzik ve Dans Gecesinde görev alan tüm dansçılar gerek kostüm, gerekse sahnedeki performanslarıyla izleyenleri büyülediler.

Program sonunda Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR öğrencileri tarafından sahneye davet edildi. ACAR yaptığı konuşmada, bu programı hazırlayan başta gecenin koordinatörü ve Halk Oyunları Eğitmeni Volkan YAŞAR'a, Müzik Öğretmeni Hanife ÖNAL'a, Dans Eğitmeni Sevinç ÇEVİKGİL'e , sahne önünde ve arkasında görev alan öğretmenlerine, personeline ve gecede sahne alan tüm Yalova Bahçeşehirli öğrencilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog