Mesut ACAR kimdir?

En başarılı eğitim kurumu olabilmek için ihtiyaç duyulan isim Mesut ACAR.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Kurucumuz Mesut ACAR

› Kurucumuz Mesut ACAR ›

Yalova Bahçeşehir Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi olarak; Bizlerin tek hedefi; "Kaliteli İnsan" olmayı başaran, geleceğine sahip çıkan, ülkesinin yararını gözeten öğrenciler yetiştirmektir. Düşünen insan ancak kendini düşünen değil, insanlığı düşünen bireyler olmaları için rehberlik yapmaktır.

Eğitim temelde, üretici ve çocuğa özgüven kazandıracak nitelikte olmalıdır. Hepsinden önemlisi, hayatının seçimini kazanacak şekilde , yaşamı sorgulamayı ve bundan sonuç çıkararak hayatına anlam katmayı kazandırmalıdır. Bu temel düşünce ile öğrencilerimizi yetiştirirken başarılı olmaları için her konuda yanı başlarındayız.

Kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamaya yönelik olan bu yolculuğumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Mesut ACAR
Mesut ACAR
Yalova Bahçeşehir Koleji
Yönetim Kurulu Başkanı
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park