Yalova Bahçeşehir Lisesi

En başarılı Fen Tek Fen ve Anadolu Lisesi, İngilizce, Almanca dil eğitimli ve TEOG Türkiye birincisi okul.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
En İyi Eğitim Veren Okul Yalova Bahçeşehir Lisesi

› Yalova Bahçeşehir Lisesi ›

Ulusal ve uluslararası alanda akademik ve sosyal yönden kendisini ifade edebilen; yeteneklerini özgürce sergileyebilen; sorgulayan, araştıran, düşünen bireyler yetiştirmeyi ilke edinen; gücünü Atatürk ilke ve devrimlerinden alan Yalova Bahçeşehir Koleji; 2011 yılında bünyesindeki okullara bir yenisini daha ekleyerek lisesini eğitim camiasına kazandırmıştır.
En kaliteli Anadolu Lisesi
Yalova Bahçeşehir Kolejinde öğrenci başarıları TÜBİTAK olimpiyatlarında, çeşitli proje ve yarışmalara yapılan katılımlarda kupa ve çeşitli ödüllerle pekiştirilmiştir.

Üniversite giriş sınavına hazırlık amacıyla yapılan çalışmalar; 9. sınıfta başlar, 11 ve 12. sınıfta da yoğun bir şekilde devam eder. 9 ve 10. sınıflarımızda her hafta düzenli olarak yapılan AGİS denemeleriyle sınıf içi çalışmaları değerlendirilmektedir. Her hafta planlanan deneme sınavları uygulanır, cumartesi günleri gerek sınıf çalışmaları gerekse bire bir çalışmalar yapılır.
En Başarılı Lise Fen Tek Anadolu
Yılın belirli zamanlarında öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak için üniversitelerin ilgili birimlerinden tanıtım yapmak amacıyla okulumuza görevliler davet edilir veya çevre illerdeki üniversitelere öğrenciler için akademik geziler düzenlenerek lisans eğitimleri hakkında öğrenciler bilgilendirilir, kendilerine uygun alanlara yönelmeleri için öğrencilere rehberlik yapılır.

Yalova Bahçeşehir Kolejinde akademik başarılar, sosyal başarılarla desteklenir. Öğrencilerimiz “halk oyunları, tiyatro, masa tenisi” gibi etkinliklerle yeteneklerini sergileme fırsatı bulur. Böylece özgüveni yüksek bireyler olarak öğrenim hayatını tamamlarlar.
Fen ve teknoloji anadolu lisesi. Üniversite kazandırma oranı en yüksek okul. Mesleki ve teknik eğitimde son gelişmeler. Liselerde eğitim kalitesi. Üniversiteye hazırlık. Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park