Yalova Bahçeşehir Ortaokulu

En başarılı ortaokul, İngilizce, Almanca dil eğitimli ve TEOG Türkiye birincisi okul.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Türkiye Birincisi Yalova Bahçeşehir Ortaokulu

› Ortaokul ›

Öğrencilerde farkındalık yaratmak, onları araştırma ve incelemeye yönlendirmek amacıyla yürütülen proje çalışmaları derslerde etkin biçimde kullanılmaktadır.
En kaliteli ortaokul
Ortaokulumuzda TMSF dersleri her sınıfta iki öğretmen tarafından verilmektedir. 5.sınıftan itibaren akademik değerlendirme sınavlarına göre kur sistemi uygulanmakta ve kur derslerine ana ders öğretmeninden farklı bir öğretmen girmektedir.

Ortaokul 8.sınıf öğrencilerimize TEOG Sınavı için yoğun hazırlık çalışmaları gerçekleştirilir.Öğrencilere, akademik başarılarına göre gruplandırılarak ya da bireysel olarak tamamlayıcı çalışmalar yapılır.
En başarılı ortaokul
5. , 6. , 7. ve 8.sınıf öğrencilerine her ay deneme sınavı yapılır. Sınav sonuçları mentor öğretmenleri tarafından öğrencilere ve velilere aktarılır. Yapılan ayrıntılı analizler sonucunda öğrenciler her branştan var olan eksikliklerine yeniden yönlendirilerek bireysel ya da grup etütleri ile açıkları kapatılır.

Ortaokulumuzda sınıflarda tüm dersler kur sistemi yapılmaktadır.
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park