PDR Nedir? Rehberlik Servisi

Rehber öğretmen. Psikolojik danışmanlık ve rehabilitasyon servisi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Rehberlik Servisi PDR

› PDR - Rehberlik Servisi ›

Rehberlik Servisi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisinin ulaşmak istediği en temel ve genel amaç bireyin gelişimine ve uyumuna yardımcı olarak kendini gerçekleştirmesine katkıda bulunmaktır.

Yalova PDR Rehberlik Servisi Kendini gerçekleştirmekte olan birey; kim olduğunu gerçekçi bir gözle algılayabildiği gibi kim olabileceği hakkında da daha tutarlı bir kişiliğe sahiptir. Kendini gerçekleştirme yaşam boyu devam eden bir süreçtir.

Birey Yalova Bilgi ve başarının yanı sıra duygu, düşünce ve davranış hazırlığının da önemli bir etken olduğundan hareketle yola çıkan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisimiz, öğrencilerimizin gelişim süreci içinde karşılaştıkları güçlükleri problem haline dönüşmeden çözüm yolları geliştirebilmelerine, potansiyelinin farkında olarak uyum ve iletişim becerisine sahip, çevresine duyarlı, mutlu, sağlıklı, farklı meslek dallarını keşfedebilen ayrıca alan ve kariyer seçiminde bilinçli, yaratıcı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda düzenlenen her türlü rehberlik ve psikolojik danışma hizmetinden faydalanan öğrenciler, bireysel farklılıklara saygının ön planda tutulduğu gelişim süreçlerinin gereksinimlerinin farkına vararak kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamda olduklarının güvenini duyarlar.
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park