Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji İlkokulu. Eğitim modelleri. Öğretim programlarımız. Çift Dilli Eğitim. Kişiye özgü öğrenim modeli. Tam gün eğitim sistemi.

http://www.yalovabahcesehir.com/ilkokul
Bahçeşehir Üniversitesinde Erasmus var mı?
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
roofing navigate_next Bahçeşehir Anaokulu

Yapılandırıcı öğrenme kuramını temel alan, tam öğrenme ve Kişiye Özgü Öğretim Modeli'ni uygulayan sistemimizde, öğrencilerimize kazandırılması hedeflenen beceriler; eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma ve sorgulama, problem çözme, bilgi becerilerini kullanma, girişimcilik, Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma becerileri olarak ele alınır.

Değerlerimizle bütünlük taşıyan eğitim ve öğretim modelimizde, öğrencinin tam donanımlı fiziksel koşullarda, Türk ve yabancı öğretim kadrosuyla "birey" olarak yetiştirilmesi sağlanır.
En kaliteli ilkokul
Bireyin akademik, sanatsal ve sosyal yönlerini ortaya çıkarmasına imkan veren olanakların tümüne sahip olan Yalova Bahçeşehir Koleji'nde, Yapılandırıcı Yaklaşım; her öğrencinin öğrenebileceği esasına dayanır. Ezberlemeye değil, bilgi üretmeye dayalı çağdaş öğretim programlarından, proje üretimi, tam öğrenme, interaktif eğitim, eğitici drama, disiplinler arası işbirliği, araştırma teknikleri bütün dersler için kullanılır. Akademik yapılanmanın yanı sıra yoğun bir etkinlik programı dahilinde öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, okul programları içinde veya dışında ders programlarını tamamlayıcı, geliştirici ve özgürce seçilebilen farklı etkinlikler sunulmaktadır.
Eğlence ve eğitim bir arada
Öğrencilerin aktif katılımının sağlanması ve bilgilerin pekiştirilerek kalıcı hâle gelmesi, grubun öğrenmeye hazır olabilmesi, eğitim ortamının düzenlenmesi ile paraleldir. Çağdaş sınıflar, özel derslikler, fen, matematik, bilgisayar laboratuarları, açık ve kapalı spor salonları gibi.

Öneriler
Video Blog