Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Okullar Masa Tenisi, Küçükler ve Yıldızlar müsabakaları tamamlandı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin292
Ilköğretim dersleri nelerdir? ilkokul ders anlatım siteleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Birinciliği Elden Bırakmıyoruz
Okullar Masa Tenisi, Küçükler ve Yıldızlar müsabakaları tamamlandı.

26 Mart - 1Şubat 2018 tarihleri arasında Yalova'da yapılan Okullar Masa Tenisi, Küçükler ve Yıldızlar müsabakaları tamamlandı. Yalova Bahçeşehir Koleji iki kategoride de şampiyon olarak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Müsabakalarda Efe Haraç, Onur Öztürk ve Ege Okur ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı bütün maçlarını kazanarak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Emir Baha Sönmez, Ekin Bahtiyar Toprak, Özgün Göksal ve Efe Hacıoğlu'ndan kurulu Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını 3 - 0 kazanarak il Şampiyonu oldu ve bölge şampiyonasına Yalova'yı temsilen katılmaya hak kazandı.

Müsabakalarda şampiyon olan iki ekibi de kutlayan Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada;

" ağabeylerinin izinden giden öğrencilerimiz, inanıyorum ki önce Bölge Maçları'nda ardından da Türkiye Şampiyonası Maçları'nda iyi sonuçlar alarak ilimize kupa ve madalyalarla döneceklerdir. Öğrencilerimize güveniyor ve başarılar diliyorum."

dedi

Görseller
  • 1505
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog